O nas

Nasza firma projektuje przyszłość.

Tworzymy unikalny dostęp do danych poprzez projektowanie specjalistycznych czujników i układów pomiarowych, które wprowadzamy do różnych zastosowań przemysłowych.

Projektujemy wyspecjalizowane układy telemetryczne do zdobywania danych z najbardziej wymagających zastosowań przemysłowych i trudno dostępnych środowisk (*). Zbudowana przez nas Globalna Sieć Danych (GDN: Global Data Network) oraz inteligentne systemy automatyzacji danych, stwarzają możliwości monitorowania dóbr materialnych z mobilnego biura w dowolnym miejscu na naszej planecie. Wprowadzamy inteligentne systemy rozpoznawania obrazów i zaawansowane metody sztucznej inteligencji po tym jak nasi eksperci w pełni wykorzystają potężną wiedzę inżynierską korzystając z ich wiedzy i doświadczenia.

A wtedy czekamy żeby podziwiać rezultaty:

Czekamy na to żeby podziwiać przyszłość

* Energie odnawialne, przemysł transportowy, motoryzacyjny i kolej
* Systemy napędowe, przekładnie, turbiny, maszyny obrotowe

Krzysztof Rosiński

Krzysztof Rosiński

Prezes Zarządu

Ludzie to nasz największy kapitał. Stawiamy na rozwój indywidualnego potencjału każdego z naszych pracownikow, którzy aktywnie uczestniczą w tworzeniu sukcesu Transmission Dynamics Poland.

Stale inwestujemy nie tylko w najnowsze rozwiązania techniczne, badania i rozwój, ale tez koncentrujemy się na tworzeniu bezpiecznych i przyjemnych warunków pracy i środowiska wolnego od jakichkolwiek form dyskryminacji, w którym wszyscy mogą rozwijać swoje talenty i zdolności, bez względu na przekonania, pochodzenie lub religię.

Wierzymy, że kreatywność owocująca nowymi pomysłami to klucz do osiągnięcia długotrwałego sukcesu i życia w harmonii z otoczeniem.