Informacje o produkcie

Inteligentny stopień

Transmission Dynamics opracowuje nowatorski rejestrator danych, wraz z zestawem akumulatorów, zmodernizowanym oraz dopasowanym do standardowego stopnia schodów ruchomych, co umożliwia monitorowanie parametrów operacyjnych, w tym poziomów naprężeń oraz potencjalnych przeciążeń w trakcie eksploatacji. Urządzenie posiada wystarczającą pojemność baterii, aby zapewnić co najmniej rok pracy pomiędzy interwałami wymiany ogniwa.

Rozwiązanie bazuje na bezprzewodowej sieci czujników tensometrycznych, żyroskopowych oraz czujników przyśpieszenia specjalnie zaprojektowanych i wykonanych do usprawniania operacji schodów ruchomych. System SmartStep jest typowo instalowany u spodu standardowego stopnia ruchomych schodów, dzięki czemu mamy możliwość pozyskania parametrów całego systemu, umożliwiając diagnozowanie takich błędów jak np. nieprawidłowości w wyważeniu łańcucha napędowego czy brak współosiowości, wynikające bezpośrednio z uzyskiwanych danych diagnostycznych. Nasze urządzenie jest stosunkowo czułe, przez co potrafi wykryć najmniejsze nieprawidłowości w działaniu systemu pracy ruchomych schodów.

Dzięki dokładności pomiarów instalowanych przez nas czujników, dokonywane pomiary techniczne są zdalnie przetwarzane, następnie przesyłane naszym w pełni bezprzewodowym systemem, wprost na bezpieczny globalny serwer danych (Global Data Network), co pozwala na praktycznie natychmiastowe powiadomienie wybranych odbiorców w sytuacjach wymagających uwagi. Ten komplementarny duet, jest najbardziej zaawansowanym systemem w swojej klasie, pozwalającym na całkowicie nienadzorowaną pracę w trudno dostępnych lokacjach.

Flyer

Materiały wideo